لزوم خرید VPN

چرا باید VPN بخریم؟

مقدمه:

در مطالب بسیاری از گذشته تا کنون بارها به تعاریف و توضیحات مختلف VPN ( وی پی ان ) و همینطور راهکارهای خرید VPN و معرفی فروشندگان معتبر آن داشتیم. اینبار اما بر خود واجب دانستیم که بیشتر از قبل بر لزوم استفاده از شبکه VPN تاکید کنیم.

لزوم خرید VPN
لزوم خرید VPN

بررسی امنیت شما در حالت های مختلف:

اینک به شما نشان خواهیم داد که امنیت سیستم و اطلاعات شما در چه وضعیتی قرار خواهد گرفت.

توصیه متخصصین عرصه شبکه و ارتباطات به کاربران اینترنت استفاده مداوم از VPN  (وی پی ان) و فیلتر شکن هست. برای خرید فیلتر شکن اندروید و خرید VPN ایفون به سایت  Parsvpn.online در اینجا مراجعه نمائید.

در حالت عادی ( بدون وی پی ان )

اگر سعی در بازدید از وب سایت در اینترنت دارید ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما معمولاً این درخواست را دریافت می کند و سپس شما را به مقصد خود هدایت می کند. از آنجا که ترافیک اینترنت شما از طریق ارائه دهنده شما در حال انجام است ، می تواند تمام فعالیت های آنلاین شما را مشاهده کند. علاوه بر این ، می تواند رفتار شما را پیگیری کند و حتی تاریخچه مرورگر شما را به تبلیغ کنندگان ، سازمان های دولتی و اشخاص ثالث یا ناشناس منتقل کند.

در حالت حفاظت شده ( وی پی ان )

در اینجا یک VPN واسط شبکه شما می شود. این سرویس ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور ویژه VPN پیکربندی شده _که آدرس IP شما را پنهان می کند و کلیه داده های ارسال شده و دریافت شده را رمزگذاری می کند _ هدایت می کند. داده های رمزگذاری شده در اصل گیج کننده هستند که باعث می شود برای هر کسی که آن داده ها را رهگیری می کند ، غیر قابل خواندن باشد.

چرا به خرید VPN نیاز دارید؟

در کنار این حقیقت که سرویس های فروش VPN می توانند از حریم خصوصی آنلاین شما حفاظت کنند، شما می توانید از آنها در راههای مختلف مانند سرگرمی، پیدا کردن بهترین راه برای اتصال به وب سایت های محدود شده توسط دولت ها استفاده کنید. خرید VPN و خرید کریو به خصوص زمانی ضروری هستند که شما کارهای بانکی خود را به صورت آنلاین با تلفن همراه انجام می دهید و داده حساس را برای اهداف کاری ارسال می کنید و اطلاعات محرمانه برای چیزهای خاص نگه داری می کنید.

لزوم خرید VPN و مخفی کردن آی پی
لزوم خرید VPN و مخفی کردن آی پی
اتصال اینترنتی ایمن

یک شبکه عمومی Wi-Fi را در یک کافه یا در فرودگاه را تصور کنید. معمولاً بی ملاحظه به اینترنت آنها در آنجا وصل می شوید. اما آیا می دانید چه کسی ممکن است ترافیک شبکه را کنترل و ردیابی نماید؟ آیا می توانید مطمئن باشید که این اتصال به وای فای رایگان قابل اعتماد است و یا می تواند توسط جنایتکارانی که پس از اطلاعات شخصی شما هستند ، اداره شود؟  گذرواژه‌ها ، اطلاعات بانکی ، شماره کارتهای اعتباری و هرگونه اطلاعات خصوصی را که هر بار به صورت آنلاین ارائه می دهید به یاد داشته باشید.

نکته کلیدی:

با استفاده از VPN فعال ، تمام داده های ارسال شده و دریافت شده شما از طریق یک تونل رمزگذاری شده هدایت می شوند ، بنابراین هیچ کس اطلاعات شخصی شما را به دست شما نمی رسد. این بدان معناست که حتی مجرمان سایبری نیز در صورتی که بتوانند داده های شما را رهگیری کنند نمی توانند چیزی را رمزگشایی کنند.

توصیه ما به شما برای حفاظت از داده های خود در فضای اینترنت، خرید وی پی ان ارزان و پر سرعت و همچنین خرید فیلتر شکن اندروید و آیفون برای گوشی از سایت Parsvpn.online است.